תקנון כללי – שלבים 1-3 – בית הספר Alma Inspira

tel:+972547440179על בית הספר


אנו עומדים בתקופה הגורלית ביותר בהיסטוריה האנושית – תקופת הדין האחרון של אחרית הימים.

בית הספר הוא קריאת השכמה לרוח האדם, להיזכר ולהגשים את משימתה הייחודית בבריאה בשעה גורלית זו, ולרתום אותה לטובת האנושות כולה.

בית הספר מבוסס על ידע גבוה של חוקי הבריאה, המעניק תשובה לכל שאלה בנוגע לקיום האנושי. ידע זה הוא ההתגלות האחרונה של האור לאנושות, לו היא זקוקה כיום בדחיפות, לאור צו השעה, על מנת לצלוח את המעבר מהעולם הישן – לעולם החדש.

הלימודים בבית הספר הינם מסע בן ארבעה שלבים, המובילים את רוח האדם מתחתית ההר אל פסגתו:

שלב 1 – אדם חדש. עולם חדש. 

שלב 2 א’ – חדר כושר לחיים

שלב 2 ב’ – מלכה – סמינר לנשים

שלב 3 – סיפורים לנשמה

שלב 4 – תוכנית ההכשרה

כניסה לתוכנית ההכשרה מצריכה השלמה של שלושת שלבי הבסיס של בית הספר, אדם חדש. עולם חדש.,  חדר כושר לחיים, סמינר מלכה לנשים וסיפורים לנשמה.

עם ההאצה בהתפתחות האירועים, תכני הקורסים זמינים עבור התלמידים ללמידה בקצב מואץ. כל אחד מוזמן להתקדם בקצב המתאים לו. עם זאת, איננו ממליצים ללמוד בקצב של מעל לשיעור ביום, כדי שתהא שהות מסוימת להטמעת הידע. 

גולת הכותרת של בית הספר היא תוכנית ההכשרה – התוכנית לידע גבוה של חוקי הבריאה, אשר פותחת בפני המחפש הרציני את ‘ספר הבריאה’ וחושפת בפניו את כל מה שמצוי בין הבורא לאדם. פרטים אודות התוכניות השונות ניתן למצוא באתר – www.almainspira.com  תחת הכפתור ‘בית הספר’.

מטרתנו היא ראשית לבנות את עצמנו כאדם חדש ואז ליטול חלק בבניית העולם החדש!

נגישות לחומרים בשלבים 1-3


כל תכני התוכניות הם דיגיטליים, וזמינים לתלמידים באופן מקוון. 

תכני שלב 1, ‘אדם חדש. עולם חדש’, זמינים לכלל הציבור ללא הגבלה.

התכנים של כל אחד מהקורסים בשלבים 2-3 יהיו זמינים לתלמידים הרשומים לקורסים בשלבים אלה למשך חצי שנה ממועד ההרשמה לאותו קורס. ניתן יהיה להאריך את זמינות תכני הלימוד לתקופות נוספות בנות חצי שנה, באמצעות רכישה מחודשת של הקורס בעמוד הקורס באתר Almainspira.com.

אין להשתמש בתכני התוכניות השונות אלא לצורך הלימודים. 

הגישה למערכת התכנים המקוונת, לפורום של בית הספר וכן לשמות המשתמש והסיסמאות המשמשים לצורך זה הינם אישיים – אין להעבירם לאחרים ואין לעשות בהם שימוש מלבד על-ידי התלמיד/ה אשר לו/לה הוענקה הגישה אליהם.

נבהיר שהעברת תכני הקורס לאחר, ללא קבלת אישור מפורש מבית הספר ומבלי ששולמה בעדם תמורה כנדרש, היא בפירוש עבירה על הדיבר ‘לא תגנוב’ – כמו גם הפרה של דיני זכויות יוצרים.

תמיכה וליווי אישי


בפני תלמידי הקורסים בשלבים 1-3 עומדים שני אופנים של תמיכה אישית:

• ליווי ברמת הקורס בפורום – מעבר לקבוצה הכללית בפורום ברמת אדם חדש עולם חדש אשר פתוחה לקהל הרחב, עומדות בפני תלמידים גם רמות ייעודיות שאינן ציבוריות, התואמות את רמות הקורסים. 

ניתן להצטרף לפורום התואם לקורס בלינק ייעודי שיישלח אליכם עם הרישום לקורס. 

לכל רמה בפורום ישנו צוות מלווה, המורכב מבוגרי תוכנית ההכשרה, אשר ישמחו לסייע במענה על שאלות בנוגע לתכני הקורס, התרגילים השונים, מכשולים שנתקלים בהם בדרך ובשיתוף מחוויותיהם שלהם. זאת כמובן, לצד המשוב מתלמידים אחרים בפורום באותה הרמה. 

ליווי אישי ברמת חדר כושר לחיים – לאור אילוצים שונים, בית הספר מתמקד בתוכניות הלימוד השונות המופנות לקהל התלמידים ואינו מפעיל מסגרת תמיכה אישית. 

ככל שעולה צורך בליווי אישי חד פעמי או מתמשך, ניתן לפנות לאיריס מור או לענבל שולשטיין, בוגרות תוכנית ההכשרה, שאף מלוות ברמת חדר כושר בפורום ומובילות את קהילת המתאמנים בחדר כושר.

הליווי האישי כרוך בהגעה להסדר אישי מול איריס באופן ישיר, אינו מהווה חלק מהשירותים שמספק בית הספר במסגרות הלימוד השונות, ובית הספר לא לוקח אחריות ואין לו חלק בליווי האישי.

לפרטים נוספים ולצורך יצירת קשר עם איריס או ענבל, ניתן לפנות לרוני הוד – ראש צוות קשרי תלמידים, בטלפון 0547440179.

עלויות והסדרי תשלוםהתפיסה הכלכלית של בתי הספר של Alma מבוססת על חוקי הבריאה: 

התפיסה הכלכלית החדשה של בתי הספר של Alma בנויה משילוב ואיזון של שלושה עקרונות:

  1. רק מי שנותן משהו, יכול באמת להעריך את מה שהוא מקבל – על פי חוק הבריאה ש’אין קבלה ללא נתינה’.
  2. רק תשתית כלכלית חזקה מאפשרת לכל ארגון (גם לארגון רוחני), להעניק שירות איכותי לאורך זמן.
  3. על פי חוקי הבריאה, לכל אדם ישנה זכות מולדת להגיע לאמת, ללא תלות במצבו הכלכלי.

כדי ליישב בין שלושת העקרונות הללו, התשלום עבור הלימודים אינו אחיד – לכל אדם ניתנת ההזדמנות לשלם כפי יכולתו ועל פי מידת יושרו.

את המאמר השוטח את משנתה הכלכלית המלאה של Alma ניתן למצוא כאן

“רק מתוך נתינה מתאפשרת גם קבלה”

עלויות קורסים – 3 רמות מחיר בהתאם ליכולת כלכלית

ניתן לפרוס את שכר הלימוד עבור כל אחד מהקורסים לעד 6 תשלומים (החל ממועד ההרשמה) דרך חברת האשראי. לא ניתן לשלם בהוראת קבע. ייתכן ועלויות הקורסים ישתנו לאורך הזמן. תלמיד שפרס את תשלום שכר הלימוד עבור קורס למספר תשלומים וסיים את הקורס, או הפסיק אותו בטרם השלים את תשלום כל התשלומים, אינו פטור מתשלום מלוא שכר הלימוד ועליו להשלים את כל התשלומים להם התחייב. 

תלמיד שפרס את תשלום שכר הלימוד עבור קורס למספר תשלומים, ובטרם השלים את תשלום כל התשלומים נרשם לקורס נוסף, צריך לקחת בחשבון שהתשלום עבור הקורס הנוסף יחל (גם אם התשלום עליו נפרס לתשלומים) ממועד ההרשמה לקורס הנוסף, וייתכן מצב של תשלומים עבור שני קורסים במקביל.

כל הקורסים מחולקים לפחות לשלוש רמות מחיר שונות – בהתאם ליכולתו הכלכלית האמיתית של כל תלמיד. רמות המחיר השונות זמינות כאשר לוחצים על כפתור ההרשמה לקורס מתוך עמוד הקורס באתר almainspira.com.

לפניות בנושא הסדרים כספיים אנא פנו לאילן טלמור בטלפון: 050-4484846.

זכויות קניין רוחני


השמות והלוגו של בתי הספר Alma Inspira , Alma School for Humanity וכן תוכניות בית הספר והלוגו שלהן הינם סימני מסחר של עלמא אינספירה בע”מ ואין לעשות בהם שימוש אלא במסגרת פעילויות בית הספר, ובאישור בכתב מהנהלת בית הספר בלבד.

כל זכויות הקניין הרוחני בתוצרי בית הספר, וכן בתכנים הנלמדים בו, הינם של בית הספר או של מי שהעניקו לבית הספר רישיון לתכנים האמורים. 

אין להפיץ ו/או לפרסם ו/או להעתיק את תכני בית הספר ו/או לאפשר גישה אליהם בכל מדיה ו/או אמצעי שהוא, ללא קבלת אישור מפורש בכתב מהנהלת בית הספר. 

Scroll to Top
דילוג לתוכן