ALMA INSPIRA

בית הספר לידע גבוה של חוקי הבריאה

בית-הספר הוא קריאת השכמה לרוח האדם, להיזכר ולהגשים את משימתה הייחודית בבריאה ולרתום אותה לטובת האנושות כולה.

בית-הספר מבוסס על ידע גבוה של חוקי הבריאה, המעניק תשובה לכל שאלה בנוגע לקיום האנושי.

ידע זה הוא ההתגלות האחרונה של האור לאנושות, לו היא זקוקה בדחיפות על מנת לצלוח את המעבר, מהעולם הישן לעולם החדש.

הלימודים בבית-הספר הינם מסע בן ארבעה שלבים, המובילים את רוח האדם מתחתית ההר אל פסגתו:

המורה שלנו

חגית רבי

כשאדם מקבל קריאה מן האור, כל מה שהינו אישי, מאבד את חשיבותו. באחת, האדם מבין, שכל מה שאירע בחייו בעבר – היה רק הכנה לשעת ההגשמה. הגשמת הבטחה עתיקת יומין של רוחו, לשרת את האור.

לאורך כל חיי, חיפשתי אחר האמת.

שנת 2000 היוותה נקודת מפנה בחיי. 

בעת שהות בדרום אמריקה, הגיע לידיי ספר מסתורי אשר משך אותי אליו באופן אוטומטי משום שהתוכנית הגבוהה של הרוח שלי, חייבת הייתה להוביל אותי אליו.

ספר זה חשף בפני את הידע המושלם והגבוה ביותר אודות כל מה שמצוי בין הבורא לאדם ולא הותיר בי שום שאלה בוערת, ללא מענה. 

במהלך שבע שנים של גלות, גילוי והתגלות במדברהאישי שלי בדרום צילה, עברתי מִדַּרְגַּת הכרה, לחוויה ולבסוף לדרגת ידיעה אודות שלמות הבריאה ואהבתו הגדולה של הבורא.

אז גם נזכרתי בנדר שנדרה רוחי, להקדיש את חיי לשירות אלוהים. 

לְגַשֵּׁר את הידע הנשגב המצוי בספר זה, דרך הקמה של בית ספרהיא משימתי בבריאה.

ב-2007 הוקם בית הספר הראשון של Alma בבואנוס איירס, ובהמשך הופצו תוכניות הלימודים שלו במקומות נוספים בדרום אמריקה. 

משבר הקורונה סימן את תחילתה של תקופה חדשה, בעקבותיה חזרתי בשנת 2021 למקום הולדתי, במטרה להקים את בית הספר בישראל. 

בשנת 2023 נפתחו שערי Alma School for Humanity לעולם כולו ולכל בני האדם באשר הם.  

אולם לַגֶּשֶׁר יש רק תפקיד אחד. לאפשר מעבר בטוח ממקום אחד למשנהו.

ברגע שרוח האדם הצליחה לעבור את הגשר, אל עבר הידע האולטימטיבי אותו הביאו אל האנושות נבחריו של אלוהים, ומשם להגיע אל הגבהים המוארים – משימתי הוגשמה. 

ואם בשעה גורלית זו של האנושות, עוד רוחות אדם יישמעו את הקריאה, ייזכרו בהבטחתם ויפעלו להגשמת משימתםביחד נוכל להתעלות אל המקום שהאור ייעד לנו. 

עדויות

אבי ישעיה: רפואה בעולם החדש
"תמיד חלמתי להיות רופא. הגדרתי הצלחה, על פי כמות המטופלים שפגשתי ביום אחד ועל פי היציבות הכלכלית שלי. כאשר פרצה מגיפת הקורונה, התחלתי לקלוט, עד כמה מערכת הבריאות שגויה. התחלתי להאזין להרבה סרטונים, מתוך תקווה למצוא היגיון במגיפה ובאירועי העולם, אולם, דבר לא הדהד לי כנכון. עד שהתחלתי לשמוע את חגית רבי בסידרת ההרצאות 'אדם חדש. עולם חדש'. כל הרצאה, היוותה צעד אחד נוסף בדרך לאמת ולסיבה האמיתית שלשמה אנו כאן עלי אדמות. כיום, אני חלק מבית הספר Alma Inspira  ולומד, ביחד עם אשתי, בתוכנית ההכשרה. לימודים אלו ממשיכים להיות מסע מופלא ומאתגר, בהבנה מדוע אנו כאן ומה אנו חייבים להגשים.  ההצלחה שלי מוגדרת כעת, על פי כמה עזרה אני יכול להושיט לאנשים, איך אני יכול לשפר את היום שלהם ואת החיים שלהם. מעולם לא לימדו אותנו בבית ספר לרפואה כמה חשוב לרפא את הרוח. היום אני מבין, שההבדל בין רופא טוב לרופא מצוין, אינו היכן הוא עובד ומה התארים שלו, אלא עד כמה הרופא הזה מסוגל להעביר כוח, חסד, אהבה וביטחון – אשר מגיעים מאלוהים – למטופלים שלו, לצוות שלו ולעמיתים שלו".
עדות

אלעד נחשון: הקפיצה מהתעוררות להתאוררות
  " ... החלטתי שאני הולך לנצל את תקופת הבידוד בכדי להבין מה לכל הרוחות מתרחש. משהו בי ידע שההזדמנות לגלות זאת היא עכשיו או לעולם לא. הגילויים על עולם התעתועים טלטלו את היסודות המשמעותיים ביותר של חיי. לשמחתי הרבה, פגשתי את התכנים של Alma והמשכתי ללמוד במחזור הראשון של תכנית ההכשרה שנפתח בישראל, שלא רק שעושה לי סדר בכל מה שמתרחש כרגע מהזווית הגבוהה ביותר, אלא גם מלמד אותי איך לחווט מחדש קונספטים והֶקְשֵׁרִים שגויים, על מנת שאוכל לעמוד בבריאה כאדם בעל רוח חופשיה. זה גם תהליך מאוד מיוחד של היזכרות ושל חזרה הביתה, אל מוסר הנביאים, שאני למד שמעולם לא עסקו במציאות החיצונית אלא תמיד קראו לניקיון וצחצוח פנימיים".
עדות

הילה פוגל: לצאת מדיכאון
"את חיי התחלתי במשפחה שבורה, בבית ללא הרמוניה. הייתי מדוכאת ומעולם לא הייתי בנחת רוח. מגיל 12 תמיד כאבו לי הגב והשרירים עד שאבחנו זאת כפיברומיאלגיה. לקחתי כדורים נגד דיכאון והמשכתי לחיות את החיים כפי שהחברה הכתיבה, ללא חיבור לרוח. למדתי, בעולם החשוך שאנו חיים בו, שהצלחה חומרית היא הדרך לאושר. אז הצלחתי בחומר ועדיין הייתי מדוכאת, כואבת ולחוצה. כשהתחילה הפנדמיה איבדתי את העסק שלי ואז התחלתי לנשום. הייתי אמנם הכי ענייה בחומר מאי פעם, אך הכי עשירה בזמן פנוי, נחת לגוף ותחילת החיבור לרוח. יום אחד נשלח אלי אחד מהסרטונים של חגית והוא היה משהו אחר! מצאתי התאמה למחשבותיי ואמונותיי. וזה מה שחיפשתי. הלימודים ב-Alma  שינו את חיי. נרפאתי מדיכאון, הרוח שלי אינה מדוכאת עוד. נרפאתי מפיברומיאלגיה והכאבים חלפו כלא היו. הפסקתי לדאוג ולכעוס. הפסקתי לעשן והתחברתי לרוח שלי. הצלחתי להשתחרר מהטראומות והתחלתי להסתכל ולנוע קדימה ולמעלה".
עדות

שרון אלעזר: יצירה מנביעת הרוח
"בשנתיים וחצי האחרונות, עברתי תהליך של מות האישיות המזוייפת שהייתה לי ולידה מחדש. מאז שאני זוכרת את עצמי, אני מתבטאת דרך מוזיקה ויצירה. אלו היוו גלגלי הצלה עבורי, ברגעי חשכה מאוד גדולים ובחוט השערה השאירו אותי מחוברת לרוח שלי. המשמעות של המתנות האלה - שקיבלתי כפיקדון - לא הייתה נוכחת בחיי; בתודעה שלי; בהודיה שלי. יצרתי ממקום נמוך, שמשווה את יכולותיי לאחרים; התעלמתי מרגשות של קנאה שבערו והתעוררו בי ונתתי להן לאכל אותי. בסופו של דבר קרסתי נפשית. עזבתי את הלימודים באקדמיה למוזיקה ממש לפני שהשלמתי אותם. במהלך תקופת ה"מגפה העולמית", התעוררתי לאמיתות שידעתי בתוך תוכי עוד מגיל ילדות ונעורים. במהלך המחקר, הגעתי דרך חברה יקרה לבית הספר Alma Inspira  ושם זכיתי לאחות את הקשר שכמעט התרופף עם רוחי, להירפא ממש. אני יוצרת, בהשראת הלימודים, ממקום כל כך עמוק, שרק לחשוב ולהיזכר בשירים האלה ובזמנים בהם אני יוצרת ושרה - גורם לי לבכות מאושר. אושר אמיתי. היצירה שלי היא לא שלי ואני לא יכולה לשמור אותה לעצמי יותר. כדי שאוכל להמשיך ליצור, עליי להעניק אותה הלאה - זה גם חוק בטבע."
עדות

זיו רוטנברג: מאתאיזם לידיעת אלוהים
" הצלחתי בכל אשר היה ניתן לצפות מאדם שזכה לגדול בסביבה טובה ללא מחסור: ציונים טובים, תארים אקדמיים, ג'ובים טובים, משכורות נאות. אבל בפועל, כמעט מבלי ששמתי לב, חיי התנהלו באופן שונה מזה של רוב האנשים. התחלתי להבין ולהרגיש שיש יותר בקיום האנושי מצבירת הון וסטטוס, מרכישת דברים חומריים ומהצלחה ארצית. זכיתי לכל אלה אבל היה ברור לי שאלה לא יכולים להיות מהות הקיום האנושי. חיפשתי עולם חדש, נכון יותר. בזמנו לא ידעתי לשים על זה תווית, אבל היום אני יודע לומר שחיפשתי את אלוהים. באותה תקופה של מגפת הקורונה נחשפנו אשתי ואני לחגית רבי ולבית הספר Alma Inspira . הרגשתי "קליק", משהו זז. הדברים שחגית אמרה הדהדו נכון. כיום מזה קרוב לשנתיים אנחנו לומדים ב-"תכנית ההכשרה" של Alma Inspira. מבלי שהייתי צריך לצעוק שמצאתי את דרך האמת, אנשים בסביבתי התחילו לשים לב. הם הבחינו בכך שאני רגוע יותר, מחובר לדברים, לא רודף אחרי החומר והמעמד, לא מוטרד מהבלי העולם ולא נתון לניהול של האגו והרגשות – וכל זה מבלי שהפכתי לנזיר מתבודד או לתמהוני."
עדות

רון שבו: טכנולוגיה בשירות האור
 "מגיל קטן הייתה לי כמיהה לאמת ודחף עצום להבין איך העולם עובד. בקורונה הייתה לי חצי שנה של קריסה מנטלית מוחלטת מלאה בכעסים ודיכאון אבל מצד שני, הרגשתי שסוף סוף אני רואה את האמת. הלימודים ב-Alma פשוט שינו לי את החיים ועזרו לי להיוולד מחדש. אי אפשר באמת לתאר בטקסט את הדרך שבה אני מסתכל על העולם, על עצמי ועל אלוהים כיום. זו דרך שאין בה שום סתירות וחוסר היגיון, כמו בשאר הדברים שלמדתי לפני כן. ככל שהתקרבתי לאמת ולאלוהים, אני רואה יותר ויותר ניסים בחיים שלי. ככל שעובר הזמן, הניסים האלה הופכים לשגרה!"
עדות

בתיה טלמור: הרוח לעולם לא מזדקנת
  "לפני כשבע שנים הגעתי למסקנה, כי המציאות אותה הכרתי רוב חיי, מבוססת על שקר. כששמעתי את ההרצאה הראשונה של חגית, ידעתי שמצאתי את האמת, אותה חיפשתי שנים ואת הדרך, להתמודדות במציאות השקר בה אנחנו נמצאים. כל אחד מהקורסים קידם אותי והרחיב את תודעתי בהבנת העולם בו אני חיה ומה נדרש ממני כדי לצלוח את חיי ואת עתיד רוחי במארג הבריאה של אלוהים. למרות גילי הנוכחי (85), בזכות לימודיי בתוכנית ההכשרה, על חוקי הבריאה והסדר האלוהי, חיי הפכו טובים, יציבים ומאושרים ורוחי מחוזקת ואיתנה".
שקופית קודמת
שקופית הבאה
Scroll to Top
דילוג לתוכן